Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ- TARGONCAVEZETŐ

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló területen eltöltött 3 éves szakmai tapasztalat
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség

Előny:

  • lakatos vagy villanyszerelői végzettség

Feladatok:

  • Alap- és segédanyag valamint kész- és félkész termékek anyagmozgatási feladatainak szakszerű ellátása.
  • A hatáskörébe utalt emelő berendezések kezelése, üzemképes állapotának fenntartása, emelőgép szabályzat előírásainak betartása.
  • Betanítást követően a hatáskörébe utalt gép kezelése, vezetése, tisztán tartása.
  • Az elvárt normák (minőségi, mennyiségi) teljesítése a technológiai utasítások betartása mellett.
  • A gyártáshoz tartózó szükséges adminisztrációs feladatok  pontos és precíz vezetése
  • Felelősségteljes munkavégzés.
  • Többműszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása
  • Cafeteria
  • családias környezet

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő
Az állás betölthető:  azonnal

PDF változat

Kövessen minket a Facebookon!