Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Elvárások:

  • raktározásban való jártasság
  • targoncavezetői jogosítvány
  • rugalmasság, megbízhatóság,
  • precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség

Feladatok:

  • A beérkező kereskedelmi áruk átvétele
  • A késztermékek puffer raktárba történő tételes átvétele, elhelyezése a raktárban
  • A szállítólevelek kezelése (az alárt példányok rendszerezése,átadása a logisztikai vezetőnek ill. a számlázásnak).
  • A visszáru kezelése.
  • Az áruk és termékek tárolási rendjének betartása.
  • A raktárak és a raktározási területek rendezetten, tisztán tartása.
  • A raktározott készletek állapotának és minőségének megőrzése.
  • Szakszerű anyagmozgatás targoncával, és az emelőgép napló naprakész, előírás szerinti vezetése.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása
  • Cafeteria
  • családias környezet

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő
Az állás betölthető: azonnal

A pályázatok beérkezési határideje: folyamatos

PDF változat

Kövessen minket a Facebookon!