Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk informatikai munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes, aktív német és/ vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • problémamegoldó képesség, stressztűrés,
  • analitikus gondolkodás, rendszerismeret

Feladatok:

  • rendszergazdai feladatok teljeskörű ellátása
  • informatikai és biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • irodai helpdesk feladatok ellátása
  • vállalatirányítási rendszer üzemeltetésének támogatása
  • riportok és adatelemzések készítése
  • informatikai nyilvántartások előállítása és kezelése
  • hatékony együttműködés külső beszállítókkal, IT beszerzések ügyintézése
  • javaslattétel az informatikai fejlesztésekre, ajánlatok bekérése, előkészítő munka a döntéshozáshoz
  • részvétel az üzleti és informatikai projektek megvalósításában
  • felügyeleti rendszer logok elemzése, szükség esetén beavatkozás

Előnyt jelent:

  • adatbáziskezelő és MS operációs rendszerek üzemeltető szintű ismerete
  • vállalatirányítási rendszerekben szerzett üzemeltetői jártasság (kiemelten IBSystem)
  • MS Office eszközök (Office 365) üzemeltető szintű ismerete
  • vállalatirányítási rendszerekben szerzett üzemeltetői jártasság
  • hálózati ismeretek, vállalati informatikai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • munkába járás támogatása 100 %- ban
  • cafeteria
  • nyelvtanfolyam, képzések

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

Kövessen minket a Facebookon!