Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő
csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ-KARBANTARTÓ

Elvárások:

  • villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • önálló munkavégzés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:

  • folyamatos üzemvitel biztosítása
  • műszaki berendezések, gépek általános műszaki állapotának javítása
  • napi karbantartási feladatok elvégzése
  • műszaki problémák, hibák elemzése, javítása
  • működési bizonytalanságok kiszűrése, javaslattétel javító intézkedésekre
  • fejlesztési, beruházási projektekben aktív részvétel

Előny:

  • pneumatika ismeretek
  • jártasság szabályozás- és vezérléstechnikában
  • mechatronikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • targoncás jogosítvány
  • német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tószeg
Kezdés: azonnal

Kövessen minket a Facebookon!