Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keres határozatlan idejű szerződéssel balatonfűzfői telephelyére:

v  Üzemi kisegítőt:

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása

Elérhető nettó juttatás: 176.000 Ft + lakhatás és munkába járás támogatása

v  Gépkezelőt:

Elvárások:

  • alapfokú végzettség, szakképzettség (villanyszerelő, lakatos) előny

Elérhető nettó juttatás: 215.000 Ft + lakhatás és munkába járás támogatása

v  Targoncavezetőt, raktárost:

Elvárások:

  • alapfokú végzettség, érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • szakképzettség (villanyszerelő, lakatos) előny

v  Gépvezetőt:

Elvárások:

  • középfokú végzettség, szakképzettség (villanyszerelő, lakatos) előny

Elérhető nettó juttatás: 263.000 Ft + lakhatás és munkába járás támogatása

A JELENTKEZÉSEKET AZ ORSZÁG EGÉSZ TERÜLETÉRŐL VÁRJUK, AKÁR PÁYLAKEZDŐKTŐL IS!

A feltüntetett nettó (kézhez kapott) havi juttatás az alábbi elemeket tartalmazza:

  • nettó alapbér
  • jelenléti pótlék, szakképzettségi pótlék, műszakpótlék
  • cafeteria

A pályázatok beérkezési határideje: folyamatos

PDF VÁLTOZAT

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keres informatikai munkatársat az alábbi pozícióba balatonfűzfői telephelyére:

v  Rendszergazda:

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • problémamegoldó készség, stressztűrés
  • osztott figyelemre való képesség
  • analitikus gondolkodás, rendszerismeret

Feladatok:

  • rendszergazdai feladatok teljes körű ellátása
  • informatikai és biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • irodai helpdesk feladatok ellátása
  • vállalatirányítási rendszer üzemeltetésének támogatása
  • riportok és adatelemzések készítése
  • informatikai nyilvántartások előállítása és kezelése
  • hatékony együtműködés beszállítókkal, IT beszerzések ügyintézése
  • javaslattétel az informatikai fejlesztésekre, ajánlatok bekérése, előkészítő munka a döntéshozáshoz
  • részvétel az üzleti és informatikai projektek megvalósulásában
  • felügyeleti rendszer logok elemzése, szükség esetén beavatkozás

Előnyt jelent:

  • adatbáziskezelő és MS operációs rendszerek üzemeltetői szintű ismerete
  • vállalatirányítási rendszerekben üzemeltetői jártasság (kiemelten IBSystem)
  • Office 365 üzemeltetői ismerete
  • hálózati ismeretek, vállalati informatikai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkábajárás támogatása 100%-ban
  • cafeteria
  • nyelvtanfolyamok, képzések

Kövessen minket a Facebookon!