Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:

• legalább középfokú iskolai végzettség
• felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
• tárgyalóképes, aktív német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
• rugalmasság, megbízhatóság
• precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
• felelősségteljes, elkötelezett személyiség
• problémamegoldó képesség, stressztűrés,
• osztott figyelemre való képesség

Feladatok:

• ügyfelek kiszolgálása, információk szolgáltatása termékeinkről, szolgáltatásainkról
• megrendelések felvétele és visszaigazolása határidőn belül
• megrendelésekkel és megrendelések teljesítésével kapcsolatos tájékoztatás
• reklamációk kezelése

Előnyt jelent:

• más idegennyelv ismerete

Amit kínálunk:

• hosszú távú munkalehetőség,
• munkába járás támogatása 100 %- ban
• nyelvtanfolyam
• képzések

Munkavégzés helye: Tószeg

A pályázatok beérkezési határideje: folyamatos

Kövessen minket a Facebookon!